Konum hukuk

Tel :(0212) 291 92 13
KONUM ANTETLİ
Ana sayfa -
EKİBİMİZ

Av. Haktan Emre YILDIRIM

Ekibimiz

Konum Hukuk

Av. Haktan Emre YILDIRIM

Kurucu Ortak 

Büromuzun, kurucu ortak avukatıdır. Erzurum doğumlu olan Yıldırım, ilk ve ortaokul öğrenimini Erzurum’da tamamladıktan sonra İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni burslu olarak kazanmış ve başarıyla mezun olmuştur.
Üniversite dönemi boyunca farklı hukuk bürolarında gönüllü olarak yaz stajı yapmış ve kendisini geliştirmiştir. Meslek hayatında da farklı hukuk bürolarında birçok alanda edindiği tecrübeler akabinde Konum Hukuk bürosunu kurmuştur.
Üniversite eğitimi esnasında katıldığı akademik programlar ile yurtiçi ve yurtdışında çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Spor Hukuku, Yabancılar Hukuku ve Rekabet Hukuku alanlarında çalışmalarını yoğunlaştırmış bilhassa alacağın tahsili, çek, senet, bono gibi kıymetleri evrakların tahsili, menfi tespit davaları, doping, sporda şiddet, marka ve lisans ihlalleri, Türkiye’de ikamet etmek isteyen ve çalışmak isteyen yabancıların çalışma ve oturma izinlerinin alınması veya Türk vatandaşlığına geçişleri konularında müvekkillerine etkin olarak avukatlık hizmeti vermektedir. Pek çok büyük şirkete danışmanlık hizmeti vermiş ve çalıştığı şirketlerle uzun soluklu, güven temeline dayanan ilişkiler kurmuştur.